Studentská kvalifikační soutěž

1 odpověď [Poslední]
KrtekHonza
Offline
Připojen: 2011-11-25

Toto vlákno nechť slouží k diskuzi o Studentské kvalifikační soutěži před juniorským MCR 2015.

KrtekHonza
Offline
Připojen: 2011-11-25
Časté dotazy

Vypíšu zde odpovědi na dotazy, které předpokládám, že vás často napadají. A ptejte se dále!

**********

Otázka 1) Nemohu se zorientovat na webu soutěže, nechápu, jak se zapojit.

Odpověď 1) A prozkoumali jste náš obrázkový návod? Viz stránka http://mcrsudoku.sudokualogika.cz/node/1173. Pokud ano a nepomáhá, popište váš problém zde ve fóru.

*********

Otázka 2) Kde všude se musím registrovat a proč?

Odpověď 2a) Chcete-li řešit soutěžní úlohy, je třeba mít účet na webu cs.sudokucup.com a navíc vyplnit studentskou sekci profilu (viz návod). Důvod je jednoduchý — pod jednoznačnou přezdívkou se budou ukládat vaše časy do databáze. Bez účtu můžete vidět pouze výsledky, ale nemůžete soutěžit a těm salátům z výsledků to natřít...

Odpověď 2b) Chcete-li se ptát a diskutovat ve zdejším fóru, je třeba mít účet také na tomto webu. (Stejný pak použijete i při případném přihlašování na juniorské mistrovství.) Důvod registrace je asi na všech webových fórech podobný. Prostě nestojíme o to, aby se vaše zajímavé a podstatné dotazy ztrácely v záplavě anonymních reklamních výplodů od spamovacích robotů.

**********

Otázka 3) Dozvěděl jsem se o soutěži později, má cenu hrát?

Odpověď 3) Podle mě ano. Každá soutěžně vyřešená úloha je dobrý trénink. Každý den můžete mít radost z toho, jak dopadnete. Navíc vyhlašujeme 15 samostatných týdenních žebříčků vždy za pondělí až neděle znovu. Nejlepší z týdenních žebříčků budou oceněni přímo na juniorském mistrovství v Brně.