Další informace k MČRS

Místem konání Mistrovství České republiky v sudoku 2019 je Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně (Kotlářská 267/2 - Budova 08). Vchod do areálu Přírodověděcké fakulty je z ulice Kotlářská, pro orientaci koukněte na mapku areálu.

Nejbližší zastávkou MHD je Konečného náměstí, tramvajové spojení zajišťují linky č. 3 a 12 v ulici Veveří, trolejbusové spojení linky č. 25 a 26 v ulici Kotlářská. Spojení se zastávkou Hlavní nádraží trvá cca. 10 minut linkou č. 12.

V areálu Přírodovědecké fakulty nebude možnost zaparkovat. Dostatečné množství parkovacích míst se nachází na prostranství Björnsonův sad před budovou Fakulty stavební VUT, kde se koná pravidelně MAČR v sudoku, či v blízkosti přilehlé ulice Zahradníkova.

Stravování

Během obou soutěžních dní bude zajištěno občerstvení formou studených a horkých nápojů a něčeho drobného k zakousnutí blízko hracího sálu.

Možnost zakoupení potravin je dostupné v okolí Konečného náměstí či v marketu Albert, který se nachází v ulici Pekárenská v sousedním bloku domů směrem do centra města od areálu Přírodovědecké fakulty.

Společné obědy jsou domluveny v restauraci Stavba (ulice Grohova), večerní posezení v restauraci Pegas (ulice Jiráskova). Pro více informací nadále sledujte prosím sekci Novinky.

  

Ubytování, sobotní posezení a další informace

I když si většina zájemců v předešlých letech zajistila ubytování po vlastní ose, chtěli bychom nabídnout některé varianty, které lze využít. Dále je jako v předešlých letech v plánu společné posezení během sobotního večera po skončení celodenního programu. Výběr restaurace bude upřesněn, případné nápady jsou vítány. Budeme se Vám snažit přinést všechny potřebné informace co nejdříve, sledujte prosím sekci Novinky.