Další informace k MČRS

Informace o obědech a večerním sobotním posezení

"Obědy v průběhu hracích dnů nejsou centrálně zajišťovány. Stavba se sice na internetu tváří, že je o víkendu v provozu, ale šéf mi řekl, že nejdřív od října, když to dobře půjde. Většina ostatních v okolí nemají o víkendu menu, jedna z těch, co se tváří, že by to šlo, je Kormidlo. Tam se údajně bylo 2018. Jelikož se v té oblasti nepohybuju, vzal jsem to přes recenze a je jich tam hodně, buď 1 nebo 5, málokdy nějaký střed. Osobně neznám, takže si nedovolím vás tam s klidným srdcem poslat. Takže pokud někdo chce, tam se vaří a mají to i naplánované, takže by s dostupností neměl být problém (menu na hňup://ukormidla tečka cz). Zbytek nechť se zařídí podle sebe.
Sobotní posezení je domluveno v baru Pod lékárnou, Slovákova 1, v docházkové vzdálenosti od místa konání, od 18:30."

Aleš Marek

 

Místo konání

Místem konání Mistrovství České republiky v sudoku 2022 je Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně (Kotlářská 267/2 - Budova 08). Vchod do areálu Přírodověděcké fakulty je z ulice Kotlářská, pro orientaci koukněte na mapku areálu.

Nejbližší zastávkou MHD je Konečného náměstí, tramvajové spojení zajišťují linky č. 3 a 12 v ulici Veveří, trolejbusové spojení linky č. 25 a 26 v ulici Kotlářská. Spojení se zastávkou Hlavní nádraží trvá cca. 10 minut linkou č. 12.

V areálu Přírodovědecké fakulty nebude možnost zaparkovat. Dostatečné množství parkovacích míst se nachází na prostranství Björnsonův sad před budovou Fakulty stavební VUT, kde se koná pravidelně MAČR v sudoku, či v blízkosti přilehlé ulice Zahradníkova.