Přihlašování na MČRS 2018

(Přípravný krok spočívá v zalogování pomocí jména a hesla na tyto stránky - okénka vlevo pod menu - nemáte-li účet, vytvořte si jej. Nedaří-li se, ozvěte se.)

(Přihlašování zatím není spuštěno. Plánováno je to v srpnu, nejpozději měsíc před akcí.)

Chcete-li se přihlásit do soutěže jednotlivců na 13. mistrovství ČR v řešení sudoku, použijte

přihlašovací formulář pro jednotlivce

a zaškrtněte možnost „zúčastním se kompletního dvoudenního programu MČRS 2018“, dále nezapomeňte zvolit odpovídající věkovou kategorii.

Chcete-li se přihlásit do juniorského mistrovství ČR, použijte také

přihlašovací formulář pro jednotlivce,

zaškrtněte možnost „zúčastním se pouze juniorského mistrovství ČR v řešení sudoku v sobotu 15. 9. od 10 do 14h“ a vyberte odpovídající věkovou kategorii (<15, <18, <21 let).

Hráči mladší 21 let se mohou zapojit do obou kategorií. Sobotní program (10-14) je společný, body se vám započítají do juniorského mistrovství i do hlavní soutěže jednotlivců. V takovém se hlaste do „kompletního“ programu a vyberte odpovídající věkovou kategorii.

Chcete-li zaregistrovat do soutěže družstev vaši trojici, použijte

přihlašovací formulář pro týmy,

vyplňte jména tří hráčů a vymyslete si bojovný název týmu cool

Pro účast v samostatné vložené soutěži v řešení logických úloh prosím vyberte, zda chcete soutěžit v hlavní kategorii (A — pro reprezentanty a zkušené turnajové hráče) nebo v jednodušší kategorii (B — pro každého včetně úplných nováčků), kterou doporučujeme i účastníkům juniorského mistrovství, kteří nebudou po vyhlášení spěchat domů.

Narazíte-li na neobvyklé chování formuláře, či obecně s jakýmokoliv dotazy ohledně přihlašování se nebojte svěřit ve fóru.