Zrušení

3 odpovědi [Poslední]
Anonym

Nevíte, prosím, někdo, jak lze tady zrušit účet? Díky.

KrtekHonza
Offline
Připojen: 2011-11-25
WPF GP

Děkuji za upozornění.

Napřed jsem byl mírně zmatený, protože Kalendář akcí HALAS ligy 2017, včetně zařazených turnajů z WPF GP, je veřejný již více než týden (http://sudokualogika.cz/node/1548). Ale pak jsem pochopil, že máš na mysli kalendář coby součást webu, ten seznam "blížících se akcí" - tak jsem to tam také přidal.

Nekra
Offline
Připojen: 2014-03-04
Kalendář, GP

Ahoj

Mám takovou poznámku ke kalendáři. Nevidím v něm dříve inzerované GP (http://gp.worldpuzzle.org/).
Vím, že v minulých ročnících se některá kola dokonce počítala do Halas ligy.

Dovoluji si tedy GP připomenout, i když booklet ještě není zveřejněn (koukal jsem se) - první sudoku runda začne už 13. ledna (viz stránky GP).

PS: Vím, že to strkám do špatného tématu, v novém by to ale spíše zapadlo.

KrtekHonza
Offline
Připojen: 2011-11-25
Zrušení účtu

Dobrý den!

Omlouvám se za pomalou reakci - zdejší fórum má, bohužel, jednu nectnost - první příspěvek, resp. nové založené téma, se neobjeví na titulní stránce v seznamu nejnovějších příspěvků - a tak moc není vidět. (Tím, že tu (zatím?) neprobíhá ve fóru příliš živá debata, není úplně zvykem jít přímo na stránku fóra, spíše se čeká a sleduje, co se objeví mezi novými příspěvky na titulce. Alespoň já se tak chovám.)

Co se týče zrušení účtu na tomto webu. Nejsem si jistý, zda to člověk může udělat sám sobě, nebo na rušení účtu musí mít administrátorská práva. Což já mám a tím jsem ovlivněn. Kdybych si chtěl rušit vlastní účet, pak bych 1) kliknul na své jméno, 2) ze záložek nahoře vybral Upravit, 3) a úplně dole klikl na tlačítko Smazat. (Případně bych touto cestou mohl smazat účet komukoliv... cool )

Když předpokládám, že zvažujete smazání vlastního účtu - mohu se zeptat, co vás k tomu vede? Jeho případná zbytečnost? Nebo je s vlastnictvím účtu spojeno nějaké další příkoří?

S pozdravem! Honza Krtek Novotný