Přihlašování na MČRS 2020

Pro možnost přihlášení je nutné mít bezplatný uživatelský účet na webu sudokualogika.cz. Nemáte-li účet vytvořen, využíjte odkaz na liště vlevo Vytvořit uživatelský účet.

Chcete-li se přihlásit do soutěží 15. mistrovství ČR v řešení sudoku, použijte

přihlašovací formulář pro jednotlivce

v něm se vyjádříte k následujícím položkám:

  1. Rozsah účasti na MČR v sudoku – varianty: účast v kompletní soutěži jednotlivců (viz program) nebo účast pouze ve třech kolech soutěže juniorů (sobota od 10h do 14-15h).
  2. Věková kategorie, do níž patříte – varianty: J<15 (rok narození 2005 a mladší), J<18 (2002-2004), J<21 (1999-2001), S>50 (narození v roce 1970 a dříve), ostatní (>21 & <50).
  3. Účast v týmové soutěži (ANO/NE), je automatickou součástí celovíkendového startovného, tříčlenné týmy můžete skládat dopředu nebo i na místě před začátkem soutěže. Doporučujeme účast všem, nemáte-li speciální důvod, je to porce zábavy navíc.

přihlašovací formulář pro týmy

vyplňte jména tří hráčů a vymyslete si název týmu.

Startovné

Výše startovného je určena následovně:

  • Pokud se k účasti na MČRS 2020 přihlásíte pomcí přihlašovacího formuláře do čtvrtka 3. září (včetně), startovné činí 200 Kč. Pokud jste zároveň členy spolku HALAS, činí startovné v tomto případě 150 Kč.
  • Pokud se k účasti na MČRS 2020 přihlásíte pomocí přihlašovacího formuláře v pátek 4. září či v sobotu 5. září přímo na místě, startovné činí 300 Kč, respektive pro členy spolku HALAS  250 Kč.
  • Možnost odhlásit se z účasti z MČRS 2020 s tím, že Vám bude vráceno celé startovné, je do středy 2. září (včetně). Pokud by nastaly okolnosti znemožňující pořádání turnaje, bude startovné vráceno všem účastníkům.
  • Děti a mládež do 21 let (narození v roce 1999 a mladší) mají účast jak na juniorském mistrovství, tak i celé dvoudenní akci zdarma. Nováčci na akci pořádané spolkem HALAS soutěží též bez nutnosti platby startovného. V obou případech ale prosíme k registraci před turnajem pomocí přihlašovacího formuláře.
  • Členy spolku HALAS, kteří chtějí uplatnit slevu na startovném pro MČRS 2020, prosíme, aby se ujistili, že mají zaplacené členské příspěvky za tento rok.
  • Žádáme všechny účastníky MČRS 2020, aby upřednostnili bezhotovostní platbu před placením startovného na místě v hotovosti. Detaily platby jsou Vám vypsány po přihlášení a zároveň zaslány na Vaši emailovou adresu. Slovenští účastníci mohou platit startovné bankovním převodem na náš slovenský účet, jehož číslo se od českého liší pouze koncovkou 8330 příslušející Fio bance Slovensko.

Narazíte-li na neobvyklé chování formuláře, či obecně s jakýmokoliv dotazy ohledně přihlašování se nebojte svěřit ve fóru.