Další informace k MČRS 2020

Místem konání Mistrovství České republiky v sudoku 2020 je Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně (Kotlářská 267/2 - Budova 08). Vchod do areálu Přírodověděcké fakulty je z ulice Kotlářská, pro orientaci koukněte na mapku areálu.

Nejbližší zastávkou MHD je Konečného náměstí, tramvajové spojení zajišťují linky č. 3 a 12 v ulici Veveří, trolejbusové spojení linky č. 25 a 26 v ulici Kotlářská. Spojení se zastávkou Hlavní nádraží trvá cca. 10 minut linkou č. 12.

V areálu Přírodovědecké fakulty nebude možnost zaparkovat. Dostatečné množství parkovacích míst se nachází na prostranství Björnsonův sad před budovou Fakulty stavební VUT, kde se koná pravidelně MAČR v sudoku, či v blízkosti přilehlé ulice Zahradníkova.


Stravování

Během sobotního dne bude zajištěna možnost poobědvat v nedaleké restauraci Stavba, kde je zároveň zajištěno sobotní večerní setkání a posezení účastníků.

Pro objednávku obědů prosím využijte do čtvrtka večer objednávkový dotazník, abychom informaci stačili předat restauraci. Cena oběda se bude pohybovat mezi 110 - 120 Kč vč. polévky (bude upřesněno).

Nedělní oběd je v jednání, prosíme o strpení. Restaurace Stavba je v neděli uzavřena a tak se společné obědy budou konat na jiném místě.

Ubytování

Zájemci o ubytování mohou zkusit některé námi dříve ozkoušené ubytovací zařízení:

Hotel Kozák (ulice Horova) - spojení tramvají č. 3 a 11 ze zastávky Mozolky cca. 5 minut na zastávku Konečného náměstí

Koleje VUT v Medlánkách - ubytování studentského typu, spojení tramvají č. 3 a 11 na zastávku Konečného náměstí

Antik Apartments (roh ulic Jana Uhra/Jiráskova) - apartmány v domě asi 10 minut pěšmo od hracího sálu; budou tu ubytováni pravidelní návštěvníci MČRS; v případě zájmu koukněte do návštěvní knihy na FED-SUDOKU, případně se tam ohlašte, že máte též zájem

Pokud byste potřebovali se zařízením ubytování pomoci, ozvěte se nám.

Sobotní posezení

Pro sobotní večerní setkání účastníků a posezení máme zarezervovány prostory v restauraci Stavba, kam půjdeme též na sobotní oběd.