Přihlašování na MČRS 2019

Pro možnost přihlášení je nutné mít bezplatný uživatelský účet na webu sudokualogika.cz. Nemáte-li účet vytvořen, využíjte odkaz na liště vlevo Vytvořit uživatelský účet.

Chcete-li se přihlásit do soutěží  14. mistrovství ČR v řešení sudoku, použijte

přihlašovací formulář pro jednotlivce

v něm se vyjádříte k následujícím položkám:

  1. Rozsah účasti na MČR v sudoku – varianty: účast v kompletní soutěži jednotlivců (viz program) nebo účast pouze ve třech kolech soutěže juniorů (sobota od 10h do 14h).
  2. Věková kategorie, do níž patříte – varianty: J<15 (rok narození 2004 a mladší), J<18 (2001-2003), J<21 (1998-2000), S>50 (dosaženo věku 50 let a více), ostatní (>21 & <50).
  3. Účast v týmové soutěži (ANO/NE), je automatickou součástí celovíkendového startovného, čtyřčlenné týmy můžete skládat dopředu nebo i na místě před začátkem soutěže. Doporučujeme účast všem, nemáte-li speciální důvod, je to porce zábavy navíc.
  4. Účast ve vložené soutěži v řešení logických úloh (A/B/NE). Vyberte, prosím, zda chcete soutěžit v hlavní kategorii (A — pro reprezentanty a zkušené turnajové hráče) nebo v jednodušší kategorii (B — pro každého včetně úplných nováčků), kterou doporučujeme i účastníkům juniorského mistrovství, kteří nebudou po vyhlášení spěchat domů. (Účast pro ně je zdarma, stačí se přihlásit, ať máme dost zadání.)

Chcete-li zaregistrovat do soutěže družstev vaši čtveřici, použijte

přihlašovací formulář pro týmy

vyplňte jména čtyř hráčů a vymyslete si název týmu.

Narazíte-li na neobvyklé chování formuláře, či obecně s jakýmokoliv dotazy ohledně přihlašování se nebojte svěřit ve fóru.