Další informace k MČRS 2019

Místem konání Mistrovství České republiky v sudoku 2019 je Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně (Kotlářská 267/2 - Budova 08). Vchod do areálu Přírodověděcké fakulty je z ulice Kotlářská, pro orientaci koukněte na mapku areálu.

Nejbližší zastávkou MHD je Konečného náměstí, tramvajové spojení zajišťují linky č. 3 a 12 v ulici Veveří, trolejbusové spojení linky č. 25 a 26 v ulici Kotlářská. Spojení se zastávkou Hlavní nádraží trvá cca. 10 minut linkou č. 12.

V areálu Přírodovědecké fakulty nebude možnost zaparkovat. Dostatečné množství parkovacích míst se nachází na prostranství Björnsonův sad před budovou Fakulty stavební VUT, kde se koná pravidelně MAČR v sudoku, či v blízkosti přilehlé ulice Zahradníkova.


Stravování

Během obou soutěžních dní bude zajištěno občerstvení formou studených a horkých nápojů a něčeho drobného k zakousnutí blízko hracího sálu.

Možnost zakoupení potravin je dostupné v okolí Konečného náměstí či v marketu Albert, který se nachází v ulici Pekárenská v sousedním bloku domů směrem do centra města od areálu Přírodovědecké fakulty.

Společné obědy během sobotní a nedělní obědové přestávky jsou domluveny v nedaleké restauraci Stavba (ulice Grohova - situační mapka). Vybírejte z obědového menu, cena s polévkou je 98 Kč nebo 108 Kč podle zvoleného jídla. Svůj výběr prosím zvěčněte do objednávkového formuláře. Čím dřív, tím lépe.

Ubytování

Zájemci o ubytování mohou zkusit některé námi dříve ozkoušené ubytovací zařízení:

Hotel Kozák (ulice Horova) - spojení tramvají č. 3 a 11 ze zastávky Mozolky cca. 5 minut na zastávku Konečného náměstí

Koleje VUT v Medlánkách - ubytování studentského typu, spojení tramvají č. 3 a 11 na zastávku Konečného náměstí

Pokud byste potřebovali se zařízením ubytování pomoci, ozvěte se nám.

Sobotní posezení

Společné sobotní posezení je naplánováno v nedaleké restuaraci Pegas (ulice Jiráskova 44). Na místo se přesuneme hned po skončení celodenního programu, který je plánován na 18h. Na místě máme zarezervovanou zahrádku ve dvoře restaurace. Předpověď slibuje teplý sobotní večer, který nám doufejme zpříjemní naši večerní zábavu. Všichni přátelé sudoku a logických her jsou na posezení zváni.

PřílohaVelikost
mcrs2019_obedove_menu.pdf42.05 KB