Přihlašování na MČRS 2018

(Přípravný krok spočívá v zalogování pomocí jména a hesla na tyto stránky – viz okénka vlevo pod menu – nemáte-li účet, vytvořte si jej. Nedaří-li se, ozvěte se.)

Chcete-li se přihlásit do soutěží  13. mistrovství ČR v řešení sudoku, použijte

přihlašovací formulář pro jednotlivce

v něm se vyjádříte k následujícím položkám:

  1. Rozsah účasti na MČR v sudoku – varianty: účast v kompletní soutěži jednotlivců (viz program) nebo účast pouze ve třech kolech soutěže juniorů (sobota 10-14).
  2. Věková kategorie, do níž patříte – varianty: J<15 (rok narození 2003 a mladší), J<18 (2000-2002), J<21 (1997-1999), S>50 (dosaženo věku 50 let a více), ostatní (>21 & <50).
  3. Účast v týmové soutěži (ANO/NE), je automatickou součástí celovíkendového startovného, tříčlenné týmy můžete skládat dopředu nebo i na místě před začátkem soutěže. Doporučujeme účast všem, nemáte-li speciální důvod, je to porce zábavy navíc.
  4. Účast ve vložené soutěži v řešení logických úloh (A/B/NE). Vyberte, prosím, zda chcete soutěžit v hlavní kategorii (A — pro reprezentanty a zkušené turnajové hráče) nebo v jednodušší kategorii (B — pro každého včetně úplných nováčků), kterou doporučujeme i účastníkům juniorského mistrovství, kteří nebudou po vyhlášení spěchat domů. (Účast pro ně je zdarma, stačí se přihlásit, ať máme dost zadání.)

Chcete-li zaregistrovat do soutěže družstev vaši trojici, použijte

přihlašovací formulář pro týmy,

vyplňte jména tří hráčů a vymyslete si název týmu.

Narazíte-li na neobvyklé chování formuláře, či obecně s jakýmokoliv dotazy ohledně přihlašování se nebojte svěřit ve fóru.