Další informace k MČRS 2018

Místem konání Mistrovství České republiky v sudoku 2018 je Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně (Kotlářská 267/2 - Budova 08). Vchod do areálu Přírodověděcké fakulty je z ulice Kotlářská, pro orientaci koukněte na mapku areálu.

Nejbližší zastávkou MHD je Konečného náměstí, tramvajové spojení zajišťují linky č. 3 a 12 v ulici Veveří, trolejbusové spojení linky č. 25 a 26 v ulici Kotlářská. Spojení se zastávkou Hlavní nádraží trvá cca. 10 minut linkou č. 12.

V areálu Přírodovědecké fakulty nebude možnost zaparkovat. Dostatečné množství parkovacích míst se nachází na prostranství Björnsonův sad před budovou Fakulty stavební VUT, kde se koná pravidelně MAČR v sudoku, či v blízkosti přilehlé ulice Zahradníkova.


Stravování

V oba soutěžní dny bude možnost během polední pauzy poobědvat v blízké restauraci U Kormidla (Kounicova 286/43, web restaurace). Oba dny je možné vybírat ze čtyř jídel, jejichž cena včetně polévky činí 119 Kč - MENU (na stránce dole). Každého, kdo bude mít o oběd zájem, prosíme, aby hlasoval zde na doodlu uvedením jména (nicku) a zaškrtnutím políček nebo napsal email se svým výběrem na pokladnik@sudokualogika.cz do středy 12. září (včetně).

Během obou soutěžních dní bude zajištěno občerstvení formou studených a horkých nápojů a něčeho drobného k zakousnutí blízko hracího sálu.

Možnost zakoupení potravin je dostupné v okolí Konečného náměstí či v marketu Albert, který se nachází v ulici Pekárenská v sousedním bloku domů směrem do centra města od areálu Přírodovědecké fakulty.

Ubytování

Ubytování si účastníci zajišťují sami. Nicméně bychom chtěli doporučit některá ubytovací zařízení, kde přebývali účastníci předešlých soutěží v Brně. ...

Sobotní posezení

Po konci sobotního programu je zamluven salónek v Restauraci Laguna (Smetanova 340/2, web restaurace) ke společnému posezení účastníků mistrovství. Předpokládáme, že mezi šestou a sedmou hodinou se na místo večírku přesuneme z hracího sálu. Není nutné se nikde předem hlásit, všichni přátelé sudoku a logických her jsou zváni.