Obrazová dokumentace

Dovolujeme si vám na tomto místě předložit několik snímků, které dokumentují průběh a výsledky zajímavého víkendu. Postrádali jsme v tomto bodě kvalitní vybavení, a tak to občas není ostré. Budiž to pokynem — „příště prostě musíte přijet osobně“.

Má-li někdo z hráčů vlastní fotky, pošlete nám odkaz přes fórum nebo emailem.

sobota dopoledne: Plná přednášková místnost na Akademii Sting hostila 70 účastníků 10. ročníku mistrovství ČR v řešení sudoku. Do konce 2. kola zbývá 38 minut...

 

sobota po obědě: Vítězky juniorské kategorie <18 — (zleva) stříbrná Terezie Lukašáková z Opavy, zlatá Veronika Macků z Brna a bronzová Hana Trávníčková z Brna.

sobota po obědě: Vítězka juniorské kategorie <15 Gabriela Fišarová z Ústí nad Orlicí. (Medaile předával předseda HALAS, Karel Tesař.)

sobota po obědě: V juniorské kategorii <21 nastoupily pouze slovenské reprezentantky Miška Bieliková a Zuzka Hromcová. Své zkušenosti z mistrovství světa projevily nejen nadvládou nad juniorskou kategorií, ale především postupem do finále hlavní soutěže.

sobota odpoledne: Fotografie pořízená během vložené soutěže v řešení logických úloh. Uprostřed (v triku s postavičkami) je Jakub Hrazdira, vítěz logické kategorie A.

sobota před večeří: Kontroverzní druhé kolo týmové soutěže s podtitulem „Hledání sudoku“.

neděle po obědě: Momentka z průběhu semifinále. Vpravo soutěžící, vlevo od nich rozhodčí. Postupně všichni se sešli na předposlední ze čtyř úloh, a tak o postupu do finále rozhodoval i čas řešení úlohy předchozí. Nakonec postoupily čtyři dámy, Klárka (s optimistickým trikem „Keep smiling“) po třetím místě v semifinále proklouzla až k celkovému druhému místu v ČR.

neděle odpoledne: Třetí místo v týmové soutěži = Natálka, Zuzka a Matúš. Druhé místo v týmové soutěži = Honza, Kuba a Jirka. První místo v týmové soutěži = Miška, Janka a Kuba.

neděle odpoledne: Vítězové hlavní soutěže = Matúš, Kuba a Klárka.