Přihlašování na MČRS 2015

Chcete-li se přihlásit do soutěže jednotlivců na 10. mistrovství ČR v řešení sudoku, použijte

přihlašovací formulář pro jednotlivce

a zaškrtněte možnost „zúčastním se kompletního dvoudenního programu MČRS 2015“, dále nezapomeňte zvolit odpovídající věkovou kategorii.

Chcete-li se přihlásit do juniorského mistrovství ČR, použijte také

přihlašovací formulář pro jednotlivce,

zaškrtněte možnost „zúčastním se pouze juniorského mistrovství ČR v řešení sudoku v sobotu 19. 9. od 10 do 14h“ a vyberte odpovídající věkovou kategorii (<15, <18, <21 let).

Hráči mladší 21 let se mohou zapojit do obou kategorií. Sobotní program (10-14) je společný, body se vám započítají do juniorského mistrovství i do hlavní soutěže jednotlivců. V takovém se hlaste do „kompletního“ programu a vyberte odpovídající věkovou kategorii.

Chcete-li zaregistrovat do soutěže družstev vaši trojici, použijte

přihlašovací formulář pro týmy,

vyplňte jména tří hráčů a vymyslete si bojovný název týmu cool

Pro účast v samostatné vložené soutěži v řešení logických úloh není třeba přihlášení. Automaticky předpokládáme, že možnosti vyzkoušet zajímavé logické úlohy využijí téměř všichni účastníci dvoudenního programu. V sobotu ráno při prezenci stačí zvolit, zda chcete soutěžit v hlavní kategorii (A — pro reprezentanty a zkušené turnajové hráče) nebo v jednodušší kategorii (B — pro každého včetně úplných nováčků), kterou doporučujeme i účastníkům juniorského mistrovství, kteří nebudou po vyhlášení spěchat domů.

S jakýmokoliv dotazy ohledně přihlašování se nebojte svěřit ve fóru.