Pořadatelé

Mistrovství ČR v řešení sudoku pořádá Hráčská asociace logických her a sudoku, zapsaný spolek.

Pořadatele můžete kontaktovat zanecháním dotazu ve fóru, případně emailem na adrese info@sudokualogika.cz.

Pořadatelé

Konkrétní lidé, kteří pro vás připravují letošní soutěže jsou:

   

  • Garantem obsahu soutěží je Honza Krtek Novotný (vlevo)
    Honza je dlouholetý reprezentant ČR na mistrovství světa v sudoku i logických úlohách a 5 posledních let se zabývá také autorstvím úloh a spolupořádá soutěže pro dospělé a mládež. Pro letošní mistrovství republiky připravil všechny soutěžní materiály (jednotlivci, týmy, logika).
    Chcete-li v rámci přípravy přivykat jeho autorskému stylu, projděte si některý z turnajů v Poděbradech nebo materiály ze studentských týmových turnajů.
  • Garantem organizačního zajištění je Aleš Marek (uprostřed), člen výboru HALAS, který se na brněnských mistrovstvích podílí již několikátým rokem. Co vše je potřeba pro spokojenost hráčů zajistit, též konzultujeme s nejzkušenějším českým pořadatelem, Vítězslavem Koudelkou (vpravo).

Testeři

Připravená zadání pro vás testují:

  • Jana Novotná (vlevo), reprezentantka ČR, která nedávno zamaskovala svou identitu provdáním se za výše jmenovaného
  • Yuhei Kusui (uprostřed), reprezentant Japonska, který svou první medaili získal na mistrovství světa v Praze v roce 2007
  • Florian Kirch (vpravo), reprezentant Německa, finalista MS v sudoku i logice, který v letech 2011 a 2012 navštívil též několik soutěží na území ČR
  • dále pak polský hráč Zbigniew Laskowski a z českých hráčů Aleš Marek, Michal Matyska a Helena Novotná. Děkujeme všem za čas věnovaný testování a věříme, že s jejich přispěním doladíme materiály, které se budou hodně líbit.

Partneři

Záštitu nad letošním ročníkem mistrovství ČR v řešení sudoku převzal Ing. Petr Vokřál, primátor statutárního města Brna.

     

Partnery Hráčské asociace a tohoto mistrovství jsou brněnské nakladatelství Kira a firma Spedrapid.

     

Mediálními partnery mistrovství jsou Český rozhlas Brno a Deník, nejen brněnský. Ve světě internetu pak server Sudokucup, kde probíhá studentská kvalifikační soutěž, český a slovenský svaz křížovkářů a hádankářů a další sudokářské servery.